Wybór bramy

post details top
14 października '12
post details top
Wybór bramy

Przy zakupie drzwi do garażu warto poświęcić więcej czasu na zapoznanie się z ofertą różnych sprzedawców. Kluczową sprawą jest ustalenie, jakie warunki musi spełniać brama garażowa, żeby zaspokoić potrzeby użytkowników. Najogólniej, bramy garażowe można podzielić na trzy typy: segmentowe, rolowane i uchylne.


Są to najpopularniejsze obecnie modele,…

bramy garażowe

Foto: www.zgodaparczew.pl

Są to najpopularniejsze obecnie modele, a każdy z nich odznacza się innymi właściwościami. Rozważając zakup bramy do garażu warto zastanowić się, który z nich byłby dla nas najlepszy. Wybór zależy od oczekiwań. Najważniejszym jej zadaniem jest oczywiście ochrona naszego mienia. Spodziewamy się, że po jej zamknięciu i zabezpieczeniu dodatkowym zamkiem możemy spać spokojnie. Pod tym względem wszystkie wymienione modele są w stanie zaspokoić tę potrzebę.

Producenci zapewniają, że materiały, z…

Producenci zapewniają, że materiały, z których są wykonane cechuje wysoka wytrzymałość i odporność na wszelkie czynniki. Choć można odnieść wrażenie, że najsolidniej i najpewniej wyglądają bramy uchylne, gdyż wykonane są z jednej masywnej płyty. Pozostałe typy są połączeniem mniejszych fragmentów, które wydają się łatwiejsze do pokonania. Jednak, jak to zostało już wspomniane, producent gwarantuje ich solidność.

bramy garażowe

Foto: images01.olx.pl

Najważniejszą cechą, odróżniającą wymienione bramy garażowe jest jednak miejsce, które zabiera użytkowanie ich. Najbardziej ergonomiczne w tym względzie są naturalnie bramy rolowane. Otwieranie odbywa się w pionie, a poszczególne elementy układają się w kapsule nad światłem bramy. Bramy segmentowe potrzebują sufitu do montażu, a uchylne sufitu i dodatkowej przestrzeni z obu stron otworu drzwiowego.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>